طرح دستمال کاغذی ۳d باکس
طرح دستمال کاغذی ۳d باکس
طرح دستمال کاغذی ۳d باکس

اهداف شرکت logo 3d

شرکت ۳D باکس با شعار انقلاب در صنعت تبلیغات وارد عرصه صنعت ایران شده,این شعار شامل تحول عظیمی در زمینه تبلیغاتی در ایران و جهان است.
هدف شرکت ۳D باکس ایجاد روش تبلیغاتی مدرن و کاربردی و هدفمند است که با ارائه طرح های سه بعدی خود, باعث جذابیت فوق العاده بالایی در تبلیغات محصولات شرکت ها و برندها می شود و همچنین تقاضا برای محصول ارائه شده با این روش تبلیغاتی افزایش بسیار قابل توجهی,خواهد داشت.
خدمات شرکت ۳D باکس,به عنوان موتور محرک کسب و کار در صنعت تبلیغات,تحول عظیم و شگرفی را در پیشرفت روز افزون شرکت ها و برندها ایجاد می کند.

 

موسسان شرکت
موسسان شرکت تولیدی و تبلیغاتی ۳D باکس,جناب مهندس حسام رضایی نوری و جناب مهندس محسن احمد خان بیگی,عضو بنیاد ملی نخبگان و مخترعان کشور و فعال در زمینه های صنعتی و اقتصادی می باشند.
این شرکت تحت نظارت و مسئولیت پورفسور سید مصطفی ایران منش,بنیان گذار صنایع تبدیلی و صنعت بسته بندی نوین ایران,عضو رسمی انجمن نانو فناوری ایران,عضو رسمی انجمن متخصصین صنعت بسته بندی ایران,عضو رسمی انجمن علمی فناوری چاپ ایران,عضو رسمی انجمن انرژی های تجدیدپذیر ,عضو رسمی انجمن متخصصین صنایع غذایی ایران,عضو رسمی انجمن شیمیدانان اروپا و آمریکا,عضو رسمی WHO,FDA,WPO,عضو رسمی تتراپک سوئد,عضو رسمی اینترپک آلمان می باشد.

logo2

توضیح طرح صنعتی
دستمال کاغذی اتوبوس و تریلی با طرح ۳D,محصولی است که کاملا واقعی,با گرافیک بالا و از نظر ابعاد و اندازه خاص طراحی شده تا در همان نگاه اول مخاطب را از نظر بصری و روانشناسی جذب خود کند.
هدف از تولید این محصول با کیفیت ارائه ابزار کاربردی و قدرتمند برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت ها و برندها می باشد و این محصول در زمینه تبلیغاتی مخاطب پذیری بسیار بالایی دارد که تمامی اقشار مختلف جامعه را مجذوب خود می کند.
با توجه به کاربرد این محصول ,شرکت ها و برندها نیز می توانند با ارائه و چاپ تبلیغات برند,کالا و خدمات خود بر روی این محصول تبلیغاتی قدرتمند,با صرف هزینه مناسب,بالاترین بازده و بازدید روزانه را نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر مانند بیلبوردها,آگهی های تلویزیونی و روش های تبلیغاتی دیگر داشته باشند.
کاربرد این محصول به دلیل محتوای آن که دستمال کاغذی است و یک کالای ضروری محسوب می شود,می تواند برای تمامی شرکت ها و برندها در جذب حداکثری مخاطبان به کالا و خدماتشان بسیار موثر و ضروری تلقی شود و در پیشرف روز افزون برند شرکت ها و محصولاتشان نقش بسزایی را ایفا کند.

 

توجیح اقتصادی طرح صنعتی
• اثبات اعدادی و ارقامی:
برتری این محصول تبلیغاتی مستند نسبت به آگهی های تلویزیونی, بیلبوردها و شبکه های اجتماعی با اثبات رقمی بدین صورت می باشد:
با توزیع این محصول به عنوان مثال بین ۱۰۰۰۰ تاکسی و قرار دادن این محصول تبلیغاتی روی داشبورد خودرو و با توجه به این که هر تاکسی به طور متوسط در طول شبانه روز بین ۲۰۰ الی ۲۵۰ مسافر را جابجا می کند که به عبارتی (۲۵۰۰۰۰۰=۲۵۰×۱۰۰۰۰), دو میلیون و پانصد هزار مسافر در طول شبانه روز جابجا می شود.
با توجه به جذابیت شکل ظاهری این محصول که توجه مسافران را به خود جلب می کند,تبلیغات شرکت و برندی که روی محصول دستمال کاغذی چاپ می شود,در طول شبانه روز حدود دو میلیون و پانصد هزار بازدید و دریافت اطلاعات شرکت و برند مورد تبلیغ واقع شده را به صورت مستند خواهد داشت و این در حالی است که این بازدید در طول یک ماه به(۷۵۰۰۰۰۰۰=۳۰×۲۵۰۰۰۰۰) ،هفتاد و پنج میلیون بازدید خواهد رسید که تقریبا برابر جمعیت کل ایران می باشد و این در حالی است که این محصول فقط در یک در صد ظرفیت تاکسی رانی کل کشور به صورت اشانتیون توزیع و استفاده شده است.
• مستند ارائه شده در قسمت بالا تنها قسمت کوچکی از کاربرهای قدرتمند این محصول می باشد.
• ارزانتر تمام شدن این روش تبلیغاتی هدفمند و موثر نسبت به هر روش تبلیغاتی دیگر
• شرکت ها می توانند این محصول تبلیغاتی را به صورت گسترده,با تبلیغات خدمات و محصولات خود در تاکسی ها,ترمینال های مسافر بری,اتوبوس های شهری,سرویس ادارجات,رستوران ها و غذا خوری ها,فست فودها ,درمانگاهها,بانک ها,بیمارستان ها,هتل ها و… به عنوان اشانتیون به مشتریان خود ارائه دهند, تا خانه,خودرو و محل کار مشتریانشان توسط این محصول, به بنگاه تبلیغاتی برای برند شرکتشان, تبدیل شود.
این نوع روش تبلیغاتی می تواند ,سبب پیشرفت روز افزون و کاملا هدفمند,برای رسیدن به مشتری وفادار باشد.
• چهل در صد(۴۰%)جمعیت ایران را نوجوانان و کودکان تشکیل می دهند که پر طرفدار ترین متقاضی این نوع محصول می باشند.
این محصولات در تنوع های بسیار زیاد,با کیفیت و رنگ ها و مدل های مختلف و با جذابیت دائمی تولید می شوند.

بروشور